Ta VIKEND bomo NAVIJALI za naše LISIČKE, na Pohorju potekajo tekme za svetovni pokal!
31. 01. 2019 ob 13:37
Lahko pa se udeležiš tudi katerega od drugih dogodkov
Ključne besede: vikend, dogodki, dogajanje, koncerti, aktivnosti, prireditve, Slovenija, tekma, zlata, lisica, Maribor
Četrtek, 31.1.
- Javno žrebanje startnih številk za veleslalom 55. Zlate lisice, Trg Leona Štuklja v Mariboru, 18.00
- Tiffanyjeva artikulacija: Pogovor z umetnikom Xiyadiejem o tem, kako biti homoseksualen umetnik na Kitajskem, Klub Tiffany v Ljubljani, 20.00
- Naj picopek Slovenije 2019, tekmovanje v sklopu festivala Sejmi okusov, Gospodarsko razstavišče, 10.30
- Havana Dance Party, Panorama Stara pošta v Kranju, 20.00
- koncert Vlado Kreslin, Dvorni bar v Ljubljani, 20.00
- koncert Šank rock, otvoritev Zlate Lisice, Trg Leona Štuklja v Mariboru, 17.15
- koncert TRY!, John Mayer tribute skupina, Činčin v Ljubljani, 20.00
- koncert Mambo Kings, KluBar v Kranju, 21.00
- koncert Massimo Savić, KC Ravne na Koroškem, 20.00
Petek, 1.2.
- 55. Zlata lisica, 1. tek veleslalom, 10.00
- Meet & Greet z Janom Plestenjakom, Citypark v Ljubljani, 19.00
- Javno žrebanje startnih številk za slalom 55. Zlate lisice, Trg Leona Štuklja v Mariboru, 18.00
- Balkan Hits Vol. 2, TOP SIX v Ljubljani, 23.00
- Odkrito drugačna - Stand up s Tanjo Kocman, KGB Maribor, 19.30
- Delavnica brezgrešne sladice, Eko365 v Ljubljani, 17.30
- DJ telovadnica predstavlja: Benefit!, šola za DJ-je, Bar Žmauc v Ljubljani, 18.00
- El Fuego - Latin Flavoured Night, Klub Cirkus v Ljubljani, 22.00
- Knauf, techno party, K4 v Ljubljani, 23.00
- koncert Janez Bončina Benč, Cvetličarna v Ljubljani, 21.00
- koncert Prismojeni profesorji bluesa, Trg Leona Štuklja v Mariboru, 17.15
- koncert Tomislav Bralić & Klapa Intrade, Arena Stožice v Ljubljani, 20.00
- koncert New Swing Quartet, Blunout v Domžalah, 21.00
Sobota, 2.2.
- Korantov skok 2019, predotvoritev Kurentovanja, Domačija Zvonka Križaja v Budini pri Ptuju, 23.59
- 55. Zlata lisica, 1. tek slalom, 10.00
- 9. Mednarodno prvenstvo v izdelavi sladoleda, tekmovanje v sklopu festivala Sejmi okusov, Gospodarsko razstavišče, 10.30
- Tradicionalna klobasna tombola, Nov gasilski dom PGD Moste, 20.00
- Plavalni turnir Petra Mankoča, Wellness CDP Mijaks Murgle v Ljubljani, 10.00
- Secret Disco - W La Disco, Generation bar & club v Kopru, 21.00
- Pasja tržnica, Kačji pastir v Ljubljani, 10.00
- Reggaeton Caliente, TOP SIX v Ljubljani, 23.00
- koncert Milica Todorović, Club palatium v Ljubljani, 22.00
- koncert Andraž Hribar + Raubarji + Prifarski muzikanti, Športna dvorana Trata v Škofji Loki, 19.00
Nedelja, 3.2.
- Brezplačno zdravljenje na daljavo: Reiki Transmisija, Reiki - dotik srca v Ljubljani, 21.00
- Začetni tečaj akrojoge, Akrojoga Slovenija na Trgu 9. maja v Ljubljani, 19.00