Za vikend bo dogajalo NA POLNO! V soboto te čaka ogromno dogodkov, ki jih ne smeš zamuditi
13. 05. 2022 ob 07:02
Če boš doma, pa ne pozabi: Lahko si ogledaš finale za izbor pesmi Evrovizije 2022
Ključne besede: vikend dogodki, Radio 1
PETEK, 13. maj
8. Salon penečih vin Ljubljana, Ljubljana: Vrt Lily Novy, 15:00-21:00
Zbogom korona, mi gremo na dopust, Portorož: Avditorij, 20:00
Mala terasa, Mengeš: Kulturni dom, 20:00
Stand up Evrope: Gašper Bergant, Celje: Atrij MCC-ja, 19:30
Dobrodelna prireditev »PODARJAMO GLASBO, PLES IN NASMEH«, Lendava: Gledališka in koncertna dvorana, 19:00
Veliki dobrodelni koncert, Jesenice: Dvorana Kolpern, 19:00
Špil Liga: 2. polfinalni večer, Ljubljana: Kino Šiška, 20:00
DAN D, Ljubljana: Center Vič, 20:00
MI2, Trbovlje: Delavski dom, 20:00
VLADO KRESLIN, Murska Sobota: Gledališče Park, 20:00
JOKER OUT & LUMBERJACK, Ivančna Gorica: Parkirišče ZD, 20:00
CRVENA JABUKA, Ljubljana: Cvetličarna, 21:00
MRFY, Izola: Hangar Bar, 20:00
ŽAN SERČIČ, Murska Sobota: Dvorec Rakičan, 20:00
MELANHOLIKI, Ljubljana: Prluček, 19:00
CHRIS LIEBING & ANISA LETYAGO, Ljubljana: K4, 22:00
NUŠKA DRAŠČEK & TT JAZZ INTUITION, Domžale: blunout, 20:30
DARKO FILIPOVIĆ, Maribor: KMŠ, 21:00
KILLERFACE, Kranj: KluBar, 21:00
TAAKE & KAMPFAR & HELLERUIN, Ljubljana: Orto Bar, 19:00
RIOT AGAIN, Ljubljana: AKC Metelkova, 21:00
SOBOTA, 14. maj
Alive Step Up: 7. tek na Kristalno palačo, Ljubljana: Ploščad pred Kristalno palačo, 8:00-17:00
Državno prvenstvo v raketnem modelarstvu, Poligon v Grobljah pri Šentjerneju, 8:00
Odkrivanje zakladov Ljubljanskega barja s kolesom, Ljubljana: sedež Krajinskega parka Ljubljansko barje, 8:00
Majska izmenjevalnica oblačil, knjig in igrač, Koper: Tržnica Koper, 9:00-14:00
Majski sejem rastlin, Hoče: Botanični vrt Univerze v Mariboru, 9:00-17:00
49. druženje ob sejmu modelne železnice, Domžale: KS Toma Brejca, 9:00-15:00
Vodeni gorsko-kolesarski izleti po jeseniških planinah: S kolesom med narcise, Pristava: Gorsko kolesarski učni center, 9:30
Grajski dan, Grad Negova, 10:00
Brezplačno vodenje po Rupnikovi liniji, Zaplana: Gostilna Mesec, 10:00
Tržnica »Od vil do vilic«, Celje: Atrij MCC-ja, 10:00-13:00
Bobnarji na gradu, Ptuj: turnirski prostor na Ptujskem gradu, 10:00-14:00
Predstavitev kmetijske mehanizacije za spravilo travinj, Izlake: Podlipovica, 10:00-17:00
Gasilske vaje ob 100-letnici Gasilske brigade Ljubljana, Ljubljana: Prešernov trg, 10:00-17:00
Mednarodna razstava mačk, Ljubljana: Hala Tivoli, 10:00-19:00
Godič Golaž Open, Godič: Slovenia Eco Resort, 10:00-22:00
Pivo & burger fest, Ljubljana: Pogačarjev trg, 11:00-23:00
Pomol okusov II (»street food« z istrskimi okusi), Izola: Carinski pomol, 12:00-21:00
American Cars Open Season 2022, Ljubljana: Ljubljana Resort hotel & camp, 12:00-24:00
Beer, burger & fun, Hoče: Pohorska tržnica, 13:00-22:00
Country plesni večer, Kranj: KD Primskovo, 20:00
V objemu Lahinje (prva tamburaška opera na svetu), Novo mesto: Dvorana Leona Štuklja, 19:00
33. Balkan open jam, Ljubljana: Prulček, 19:00
VFN 4, Celje: Dvorana Golovec, 20:00
Evrovizijski afterparty, Ljubljana: Klub Tiffany, 24:00
VLADO KRESLIN, Velenje: Dom kulture, 19:30
JAN PLESTENJAK, Ljubljana: Dvorana Stožice, 20:00
ZMELKOOW, Maribor: Dvorana Gustaf Pekarna, 21:00
NEW GAME OVER, Maribor: Štuk, 22:00
ZORAN PREDIN & ŠUKAR, Domžale: Blunout, 20:30
ROK'N'BAND, Kranj: KluBar, 21:00
POP DESIGN, Radovljica: HAD Nightclub, 20:00
BATISTA CADILLAC, Ljubljana: Kino Šiška, 20:00
UČITELJICE, Slovenska Bistrica: Caffe Bar Fur-či, 21:00
EDO MAAJKA, Ljubljana: Cvetličarna, 22:00
ZVITA FELTNA, Dutovlje: Prireditveni prostor, 20:00
Tribute to Legends: The Doors 2.0, Ljubljana: Orto Bar, 19:00
SOULGREG ARTIST, Kamnik: Dom kulture, 19:30
DINO PETRIĆ, Cerkvenjak: Diskoteka Anton, 20:00
MLADI GAMSI, Domžale: Life klub, 21:00
STEFAN ĐURIĆ – RASTA, Sveta Ana v Slovenskih Goricah: Disko klub Rezidenca, 21:00
MENIL VELIOSKI, Ljubljana: Troja Lounge Bar, 22:00
MOVEKNOWLEDGEMENT & SEINE, Ljubljana: Gala hala, 20:00
In pa: Finale Evrovizije 2022 ob 21:00 na TVSLO1.
NEDELJA, 15. maj
Bolšji sejem, Ljubljana: P+ R Stanežiče, 7:00-14:00
Mednarodni sejem eksotičnih živali, Maribor: Festivalna dvorana Lent, 9:00-16:00
Avtokros Kaps Moravče, Moravče: Kaps Motosport, 9:00-17:00
Mednarodna razstava mačk, Ljubljana: Hala Tivoli, 10:00-18:00
Pivo & burger fest, Ljubljana: Pogačarjev trg, 11:00-21:00
Opera Princesa vrtoglavka, Šentjur: Športna dvorana, 19:00
Muč'n'bjž (pohodi, tombole, animacije in koncert MAMBO KINGS), Hruševlje: Igrišče Čelo, 8:00-20:00
NINA PUŠLAR, Koper: Titov Trg, 20:00
ANSAMBEL POGUM & ŽAN PAPIČ, Novo mesto: Trdinova dvorana, 18:00