Vikend dogodki: Poglej, kaj se bo dogajalo po Sloveniji od 4. do 8. avgusta!
03. 08. 2022 ob 15:26
Vikend bo vroč in žurersko obarvan
Ključne besede: vikend dogodki
ČETRTEK, 4. 8.
Izmenjevalnica oblačil in knjig, Gornja Radgona: Mladinski center, 16:00
Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 17:00
Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
Poletje v Vipavskem Križu: Sanremo, filmski večer, Vipavski Križ, 20:30
Filmski večeri v Arboretumu: Hiter kot strel, Volčji potok: Arboretum, 21:00
Letni kino Silvana Furlana: Orkester, Nova Gorica: Ploščad Silvana Furlana, 21:00
Kinodejka: Prasica, slabšalni izraz za žensko, Ajdovščina: MKC Hiša mladih, 21:00
Film pod zvezdami: Sladičeva pica, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
Castle Kolpa music festival: LAIBACH, DAN D, ELVIS JACKSON, MRFY, ALO!STARI, Kostel: Fara, 19:00
Risani koncert: POČENI ŠKAFI & ALFRED, Ljubljana: Letni vrt Gala Hale, 20:00
DRAGO MISLEJ - MEF, Tolmin: pri fontani, 20:00
THE STROJ, Koper: Martinčev trg, 20:30
KLAPA RIŠPET, Kranj: Letno gledališče Khislstein, 20:00
EMBRYO, Ljubljana: Prulček, 20:00
SENTIDO PROJECT, Celje: Stari grad Celje, 21:00
WICKED NATION, Izola: Mali trg na Ljubljanski ulici, 20:30
Zunaj Slovenije: JAMES BLUNT, Tarvisio – Trbiž: Laghi di Fusine – Belopeška jezera, 14:00
PETEK, 5. 8.
Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
Festival Wild Wild West, Zbilje: Zbiljsko jezero, 17:00
Zeleno sonce 136: Funkee Cocktail, Ljubljana: Letni vrt Gala Hale, 20:00
Poletna vinska doživetja: BOŠTJAN PERTINAČ, Sežana: Kraško dvorišče Vinakras, 20:00
Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
Filmski teden Evrope pod zvezdami: Triumf, Celje: Celjski mladinski center, 20:30
Kino brez stropa: Luzzu, Ptuj: Mestni kino, 21:00
Filmski večeri v Arboretumu: Orkester, premiera, Volčji potok: Arboretum, 21:00
Letni kino Silvana Furlana: Prasica, slabšalni izraz za žensko, Nova Gorica: Ploščad Silvana Furlana, 21:00
Film pod zvezdami: Ulica nočnih mor, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
Poletni kino v Divači: Naš avto, Divača: Vinska klet Gulič, 21:30
Videokaraoke by Džoko, Kranj: KluBar, 21:00
Yugo pop rock hiti, Maribor: Niagara, 21:00
Castle Kolpa music festival: SIDDHARTA, VLADO KRESLIN IN MALI BOGOVI, NEISHA, KOALA VOICE, Kostel: Fara, 18:30
Offline Festival: LIL PUMP, Ptuj: Festivalsko prizorišče (ob Dravi), 18:00
JAN PLESTENJAK, MARAAYA, Žirovnica, Rekreacijski park Završnica, 20:00
BIG FOOT MAMA, Velika Polana: Prireditveni center Poljana, 20:30
UROŠ PERIĆ PERRY & AMAYA – MAJA KEUC, Loče: Žička kartuzija, 20:30
ŠANK ROCK, Žalec: Fontana piva, 19:00
ČUKI, Tepanje: PGD, 20:00
Blejsko poletje 2022: DRUŠTVO MRTVIH PESNIKOV, Bled: Jezerska promenada, 20:00
AVTOMOBILI, Celje: Špital za prjatle, 20:00
PRISMOJENI PROFESORJI BLUESA, Izola: Hangar bar, 21:30
SAM'S FEVER (Tribute to Elvis), Most na Soči: Vodna hiša, 21:00
Kamfest 2022: MOVEKNOWLEDGMENT, KOIKOI, KATALENA, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana, 17:00
GADI IN SKUPINA SMILE, Ptuj: Mestna tržnica, 20:00
Soboško poletje: WIYAALA, Murska Sobota: Trg kulture, 20:00
LEOPOLD I. IN DRÜGI, PTČ, Gornja Radgona: Mladinski center, 20:00
DECAIR, BILIBAN, Solkan: KC Mostovna, 20:00
STARDUST – DAVID BOWIE TRIBUTE BAND, Izola: Park Pietro Coppo, 20:30
DRILL, Ravne na Koroškem: KMKC Kompleks, 20:00
BENOIT MARTINY BAND, Ljubljana: Prulček, 20:00
ELEUTHERIA, Kranj: Cafe Galerija Pungert, 21:00
MLADI GAMSI, Bloke: ŠD Studenec na Blokah, 20:00
Jazz & Gin vikend: džeZZva, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:30
SOBOTA, 6. 8.
Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
Dan trniča, Velika Planina: pred Preskarjevim muzejem, 11:00-14:00
Živa zgodovina – Druščina zlate ostroge, Celje: Stari grad Celje, 11:00-20:00
15. dan delfinov, Piran: Tartinijev trg, 16:00
Praznik vina in perecov, Dobrovnik: Kulturni dom, 16:00
Blejsko poletje 2022: Carmen, Koncertna izvedba opere, Bled: Jezerska promenada, 20:00
Pop & dance hiti, Maribor: Niagara, 21:00
Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
Letni kino Minoriti: Orkester, Maribor: Avditorij Lutkovnega gledališča Maribor na Minoritih, 21:00
Kino brez stropa: Hiter kot strel, Ptuj: Mestni kino, 21:00
Filmski večeri v Arboretumu: Minioni: Grujev vzpon, Volčji potok: Arboretum, 21:00
Film pod zvezdami: Nak, predpremiera, Ljubljana: Grajsko dvorišče, 21:30
Sinners & saints party, Maribor: KMŠ, 22:00
Večer poezije IZTOKA MLAKARJA v izvedbi ETNO BANDE POSEBEN GUŠT, Ljubljana: Prulček, 20:00
SEVERINA, Velika Polana: Prireditveni center Poljana, 20:30
Castle Kolpa music festival: BIG FOOT MAMA, MAGNIFICO, JOKER OUT, PETER LOVŠIN IN ŠPANSKI BORCI, IMSET, Kostel: Fara, 18:45
INES ERBUS, DRUGO DUGME, ANSAMBEL UPANJE, Ptuj: Mestna tržnica, 20:00
Kamfest 2022: PANTALOONS, POČENI ŠKAFI & ALFRED, MASAŽ, BIBILBAN, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana 17:00
GAL GJURIN, Kranj: KluBar, 21:00
Offline Festival: MORTEN, JULIAN JORDAN, JUICY M, Ptuj: Festivalsko prizorišče (ob Dravi), 18:00
ECLIPSE (Tribute to Pink Floyd), Most na Soči: Vodna hiša, 21:00
KLAPA ŠUFIT, Žalec: Fontana piva, 19:00
JIMMY JOE BAND, Izola: Park Pietro Coppo, 20:30
Jazz & Gin vikend: ŽAN TETIČKOVIČ, Ptuj: Dominikanski samostan, 20:30
DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Slovenske Konjice: Športni center Draža vas, 20:00
POSKOČNI MUZIKANTI, Sevnica: PGD Boštanj, 17:00
KLAPA MALI GRAD, Celje: Guštova mestna plaža, 18:00
ANSAMBEL STIL, Grosuplje: pred podružnično šolo Št. Jurij, 20:00
NEDELJA, 7. 8.
Festival Plavajoči grad 2022, Grad Snežnik, 9:00
Kino jezero: Morena, Most na Soči: pri Vodni hiši, 21:00
Kino brez stropa: Morena, Ptuj: Mestni kino, 21:00
Domača gledališka predstava Deseti brat, Dob: Poletno gledališče Studenec, 21:00
Blejsko poletje 2022: ROK'N'BAND, Bled: Jezerska promenada, 20:00
Kamfest 2022: JURE PUKL »BROKEN CIRCLES« FEAT. AMAYA – MAJA KEUC, WIYAALA, ZHLEHTET, Kamnik: Glavni trg & Kreativna četrt Barutana 17:00
Tekma koscev, štangarjev in grabljic & ANSAMBEL SAŠA AVSENIKA, Prebold: PGD Sv. Lovrenc, 17:00
Kmečki praznik: DEJAN VUNJAK IN BRENDIJEVE BARABE, Logatec: Medvedje Brdo, 15:00
Risani koncert: POČENI ŠKAFI & ALFRED, Most na Soči: Vodna hiša, 20:00
VESELI SVATJE, Žalec: Fontana piva, 17:00
Zunaj Slovenije: ASAF AVIDAN, Italija: Altopiano del Montasio (Sella Nevea)